Automobiliai iš Europos

Automobiliai iš Europos
„Volkswagen“ gali pasiūlyti plačią modelių gamą visiems skoniams, poreikiams ir visokių dydžių biudžetams bei yra lyderė technologijų, saugumo ir aplinkos apsaugos srityse.
Kontaktai
Paklausti
UAB "Trasauta" - naujų ir naudotų lengvųjų, keleivinių, krovininių automobilių ir jų dalių skirtų Europos rinkai bei  specializuoto transporto pardavimo įmonė, kurios patikimumo garantija - 18 metų sėkmingo darbo patirtis.
Kontaktai
Paklausti
Siūlome platų automobilių pasirinkimą, priimtinas kainas ir atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius. Mūsų komandos atstovai kalba keturiomis kalbomis ir teikia profesionalų, rūpestingą aptarnavimą. Nuo pat pirmojo susitikimo su Jumis bendraus AG Motors atstovas, kuris suteiks nuodugnią informaciją apie automobilį, padės sutvarkyti reikalingus dokumentus ir pristatyti automobilį į Jums patogią vietą.
Dirbame su patikimais partneriais iš Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos ir kitų Europos šalių. Nuolat stengiamės plėsti tarptautinių partnerių tinklą, kad galėtumėme Jums pasiūlyti tik geriausius automobilius.
Kontaktai
Paklausti