Automobilių dažymas

Automobilių dažymas - visuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Suraskite jums patogią automobilio dažymo vietą.


UAB Pyragėlis - tai profesionalių produktų bei paslaugų, skirtų dažymo rinkai, tiekėjas-pardavėjas. Kadangi mes siūlome profesionaliam naudojimui kokybiškas paruošimo dažymui ir dažymo medžiagas- mūsų produktai ir paslaugos padės klientui pasiekti aukštų rezultatų!

Kontaktai
Paklausti
Dažymas, kėbulo remontas, dažai, stiklai.
Kontaktai
Dažai, statybiniai, automobilių dažai, fasadų, sienų, lakas, gruntas, milteliniai, antikorozija.
Kontaktai
SIKKENS, SADOLIN, MOTIP, DINITROL, 3M, FESTOOL, DYNABRADE, SATA, UPOL, RANAL, LESONAL, PROTOOL, JONNESWAY, IVAT, BODY, TORK, RUPES, IWATA, DWT, KLINGSPOR, STEINEL, DeVilbis, SICO, MIPA, HAMMERIT, AEROMETAL, dažai, automobiliniai dažai, automobilių dažai, dažai, automobiliams, autodažai, termoatsparūs dažai, aerozoliniai dažai, dažų parinkimas.
Kontaktai
IĮ "Latransa" teikia visų pagrindinių automobilio mazgų -  išmėtimo sistemų, variklio, pakabos, važiuoklės,  stabdžių, aušinimo remonto ir profilaktikos darbų paslaugas. Autoservisą rasite patogioje Vilniaus vietoje, dešiniajame Neries krante naujajame miesto centre, netoli "Hanner" ir "Europos" verslo centrų.

Patykėję mums savo automobilį Jūs neturėsite rūpesčių ieškant detalių automobiliui - jas, ar tai būtų naudotos ar naujos, pagal Jūsų pageidavimą nupirksime ir atvešime patys. Visiems mūsų darbams suteikiama garantija.

Sudarome trumpalaikes ir ilgalaikes sutartis su įmonėmis automobilių remontui ir priežiūrai. Atliekame automobilių kėbulo dažymo ir remonto darbus. Taipogi teikiame rankinio poliravimo, plovimo, šlifavimo salono valymo paslaugas.
Kontaktai
Paklausti
Dažai, lakai, autodalys, įrankiai, autokosmetika, šlifavimo, medžiagos, skiedikliai, gruntai, glaistai, kėbulo, remontas, paruošimas, ir dažymas, saugos, priemonės, didmeninė ir mažmeninė prekyba.
Kontaktai
Dažai automobiliams ir motociklams, sunkvežimiams, krovininiam, transportui, visuomeniniam transportui, remonto medžiagos.
Kontaktai