Automobilių draudimas

Automobilių draudimas - čia galite susirasti kur patikimai ir greitai galite apdrausti savo automobilį. Automobilių draudimas.
UADBB „Apsidrauskime“ tiesiogiai bendradarbiauja su daugeliu draudimo bendrovių, tokių kaip Ergo Lietuva, If draudimas, Pzu draudimas , Bta draudimas, Industrijos garantas  bei kitos.  Ilgalaikis bendradarbiavimas su šiomis bendrovėmis, profesionalumas bei individualus bendravimas su klientu mūsų bendrovei leidžia pasiūlyti geriausius ir labiausiai kliento interesus atitinkančius draudimo sprendimus, o taip pat tinkamai atstovauti jų interesus įvykus draudiminiam įvykiui.
Kontaktai
Paklausti
Draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic" yra dukterinė Norvegijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Gjensidige Forsikring“ įmonė Baltijos šalyse, kuri siūlo visas ne gyvybės draudimo rūšis: Transporto priemonių draudimą (TPVCA, KASKO) Nekilnojamojo turto, kilnojamojo turto, statybų rizikos draudimą.Sveikatos draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Kelionių draudimą Bendrosios civilinės atsakomybės draudimą. Krovinių ir kt. rūšių draudimą.
Kontaktai
Paklausti
„If P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas (toliau - IF) priklauso „Sampo plc“ dukterinei bendrovei „If P&C Insurance Holding Ltd“, kuri yra didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Skandinavijoje. „If P&C
Kontaktai
Paklausti