Automobilių plovyklos

Automobilių plovimas (automobiliu plovimas), cheminis automobilio salono valymas, sausas, valymas, variklio plovimas (varikliu), poliravimas ir kitos plovimo ir valymo paslaugos automobiliu plovyklose (automobiliu plovyklos) - Jūsų švariam automobiliui.
„Plaunu pats“ – tai bene diždžiausias automobilių savitarnos plovyklų tinklas Lietuvoje, įkurtas 1998 m., danar kai apemantis 11 automobilių savitarnos plovyklų Lietuvoje: Panevėžyje, Kaune, Panevėžyje, Vilniuje ir Klaipėdoje.

UAB „Plaunu pats“ plėsdama automobilių plovimo paslaugas mūsų šalyje, vairuotojams jau yra siūloma automobilius plauti ne tik savitarnos plovyklose, bet ir tekstilinėje. automatinėje ir rankinėje – konvejerinėje plovyklose. Įmonė sėkmingai bendrauja su plovimo paslaugos teikiančiomis įmonėmis bei užsienio automobilių plovimo įrangos gamintojais. „Plaunu pats“ padeda ruošti plovyklų projektus, atlieka darbus, konsultuoja, tiekia atsargines dalis, įrengimus bei parduoda pačius ploviklius.
Kontaktai
Paklausti
Imonė „Padremas“ siūlo naudotis automobilų plovyklos paslaugomis, kurią galima rastii Tilžės g 60, Klaipėda.

Nuo 2001 metų sėkmingai vystome automobilių plovyklų tinklą, dirba kvalilfikuoti plovėjai ir meistrai, todėl užtikriname greitą bei kokybišką darbų atlikimą. Mūsų įkurtoje plovykloje plaunama su rankomis bei automatiniais šepečiais. Be to, galime išplauti variklius iš apačios bei viršaus , laivų detales, specialų autotransportą. Veikia atskira lengvujų  automobilių plovykla (poliravimas, išorės plovimas rankomis, siurbliavimas, cheminis salono valymas).
Kontaktai
Paklausti
IĮ "Latransa" teikia visų pagrindinių automobilio mazgų -  išmėtimo sistemų, variklio, pakabos, važiuoklės,  stabdžių, aušinimo remonto ir profilaktikos darbų paslaugas. Autoservisą rasite patogioje Vilniaus vietoje, dešiniajame Neries krante naujajame miesto centre, netoli "Hanner" ir "Europos" verslo centrų.

Patykėję mums savo automobilį Jūs neturėsite rūpesčių ieškant detalių automobiliui - jas, ar tai būtų naudotos ar naujos, pagal Jūsų pageidavimą nupirksime ir atvešime patys. Visiems mūsų darbams suteikiama garantija.

Sudarome trumpalaikes ir ilgalaikes sutartis su įmonėmis automobilių remontui ir priežiūrai. Atliekame automobilių kėbulo dažymo ir remonto darbus. Taipogi teikiame rankinio poliravimo, plovimo, šlifavimo salono valymo paslaugas.
Kontaktai
Paklausti