Automobilių remontas

Automobilių remontas
Teikiame patikimas automobilių kėbulų remonto paslaugas, remontuojame ir dažome visų markių lengvųjų automobilių kėbulus. Remontuojame automobilius ne tik po auto įvykių, bet ir šaliname atsiradusias rūdis ar tiesiog perdažome automobilį Jums panorus pakeisti jo spalvą. Mūsų profesionalių specialistų darbo patirtis yra nuo 6 iki 15 metų, tad darbus atliekame itin kokybiškai ir greitai. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.
Kontaktai
Paklausti
UAB Artrasas autoservise naudojama šiuolaikiška ir moderni įranga, kuri yra sertifikuota ir turi valstybinės  metrologijos tarnybos patikros liudijimus.  Visi darbuotojai yra savo srities profesionalai, todėl užtikriname gerą darbų kokybe. Mes Jums  profesionaliai patarsime kokias detales pasirinkti, kur galima taupyti, o kur verta rinktis brangesnes. Taip pat turime, autodalių parduotuvę, kurioje prekiaujame stabdžių diskais ir kaladėlėmis, bei  važiuoklės dalimis Mūsų parduotuvėje tik kokybiškos autodalys,  nes mums  svarbiausiai kokybė.  Todėl
pirkdami iš mūsų autodalis, bei tepalus būsite ramūs dėl jų kokybės Prekiaujame, bei aptarnaujame "HAGEN" akumuliatoriais.
Kontaktai
Paklausti
Remontuojame ir testuojame: dyzelinių ir benzininių , prietaisų skydelius, kruizo kontroles, navigacijos, parkavimo, kuro sistemas, variklių elektros instaliaciją, stabdžių antiblokavimo sistemas (ABS), oro pagalves (SRS), klimato kontroles, imobilaizerius ir kitas elektronines automobilio kontrolės sistemas.

Daviklių keitimas, daviklių parametrų duomenų nuskaitymas. Starterių generatorių remontas. Elektros instaliacijos remontas.

Remontuojame bei Montuojame apsaugos sistemas (atitinkančias draudimo reikalavimus),  garso aparatūrą, parkavimo sistemas.
Kontaktai
Paklausti


UAB „Autovisatos servisas“ veiklą pradėjo 1999m. Mūsų darbuotojų patirtis remontuojant automobilius yra daugiau nei 10 metų. Vienu metu remonte galime remontuoti iki 13 automobilių. Greitam, kompleksiškam ir kokybiškam darbui naudojame stabdžių patikros stendus bei firmos „Beissbarth“ kompiuterinį-lazerinį ratų geometrijos.

Mes teikiame šias paslaugas:

  • Benzininių ir dyzelinių variklių diagnostika ir remontas;
  • Aušinimo sistemos diagnostika ir remontas;
  • Elektros instaliacijos gedimų diagnostika ir remontas;
  • Automobilio pakabos patikra ir remontas;
  • Stabdžių sistemos patikra ir remontas....
Kontaktai
Paklausti
UAB “Engra” – vietinio kapitalo įmonė, įkurta 1992m. Pagrindinė įmonės veikla – naudotų bei naujų automobilių prekyba. EngraAuto užsiima lengvųjų automobilių, sunkvežimių, vilkikų, sunkiojo transporto, traktorių, mikroautobusų prekyba. Teikia automobilių transportavimo paslaugas - techninė pagalba kelyje (SOS kelyje) bei remonto darbai. 
Kontaktai
Paklausti
IĮ "Latransa" teikia visų pagrindinių automobilio mazgų -  išmėtimo sistemų, variklio, pakabos, važiuoklės,  stabdžių, aušinimo remonto ir profilaktikos darbų paslaugas. Autoservisą rasite patogioje Vilniaus vietoje, dešiniajame Neries krante naujajame miesto centre, netoli "Hanner" ir "Europos" verslo centrų.

Patykėję mums savo automobilį Jūs neturėsite rūpesčių ieškant detalių automobiliui - jas, ar tai būtų naudotos ar naujos, pagal Jūsų pageidavimą nupirksime ir atvešime patys. Visiems mūsų darbams suteikiama garantija.

Sudarome trumpalaikes ir ilgalaikes sutartis su įmonėmis automobilių remontui ir priežiūrai. Atliekame automobilių kėbulo dažymo ir remonto darbus. Taipogi teikiame rankinio poliravimo, plovimo, šlifavimo salono valymo paslaugas.
Kontaktai
Paklausti