Automobilių servisas

Automobilių servisas - čia pateikiami specializuoti, oficialūs bei kitokius poreikius atitinkantys automobilių servisai.
Automobilių "tuning'' kėbulo dalys, žibintai, salonų restauravimas, padangų montavimas/pardavimas, ratlankių lyginimas, servisas.
Kontaktai
Paklausti


UAB Ekvalis teikia automobilių remonto paslaugas. Bendrovė buvo įkurta 1994 m. ir sėkmingai dirbdama, suformavo didelį klientų ratą. Mūsų veikla visuomet remiama naujausiais technologiniais sprendimais, todėl siekdami derinti naujoves su patirtimi, į savo komandą subūrėme kvalifikuotus, bei mažiausiai 10 metų stažo turinčius darbuotojus. Mes naudojame žinomų gamintojų, tokių kaip 3M, Du Pont, Sikenss, INTERTROTON, MASTER ir t.t. medžiagas. Dažų parinkimas atliekamas R-M ir Du Pont kompiuterizuota sistema.

Kontaktai
Paklausti
Lengvųjų ir krovininių automobilių nuoma "Donauto". Įvairių tipų automobiliai jūsų verslui, poilsiui ar šventei. Jūsų patogumui automobilį pristatysime/pasiimsime iš Jums patogios vietos. Autoserviso paslaugos. Visų lengvųjų automobilių remontas. Naujų bei dėvėtų autodetalių prekyba.
Kontaktai
Paklausti


UAB “Contess”  tai specializuotas mikroautobusų ir lengvųjų automobilių servisas įkurtas 2008 m. Pas mus jūs galite vietoje pakeisti ir įsigyti sugadintas detales, bei padaryti geometrinį ratų suvedimą. Be to, mūsų automobilių servisas padės jums subalansuoti ir permontuoti padangas. Atliekame suvirinimo darbus.

Mūsų naudojama įranga:

 • Ašių laisvumo detektorius ‚SILVER M1;
 • Automobilių ratų balansavimo stendas B9455;
 • Automobilių padangų montavimo staklės T3000;
 • Ašies pakėlimo keltuvas 542R;
 • Ašių geometrijos prietaisas VISUALINIR 501;
 • Dviejų kolonų keltuvas ECON III 3.0 t;
Contess automobilių servisas laukia jūsų.
Kontaktai
Paklausti
Įmonė „Agrija“ savo veiklą pradėjo 1996 metais. Per daugiau nei dešimt metų įmonės darbuotojai yra sukaupę didžiulę darbo patirtį automobilių remonto ir priežiūros srityje. Visuomet esame pasiruošę padėti klientui, nesvarbu, ar tai būtų smulkus ar sudėtingas, didelio meistriškumo reikalaujantis darbas. Mūsų įmonės darbuotojai suremontuos Jūsų automobilį, paruoš jį techninei apžiūrai, parinks reikiamas atsargines dalis, patars ir pakonsultuos Jums rūpimais klausimais.
Kontaktai
Paklausti
Automobilių prekyba, auto dalys, statybinės medžiagos, kelių tiesimas, renovacija, fasadų šiltinimas.
Kontaktai
Automobilių remonto, dažymo darbai, EXPRES automobilių dažymas, per 24 h, draudiminių autoįvykių administravimas, konsultacijos.
Kontaktai
Lengvųjų automobilių dalys, mikroautobusų dalys, stūmokliai, įtempikliai, guoliai, amortizatoriai.
Kontaktai
Lengvųjų automobilių dalys, mikroautobusų dalys, stūmokliai, įtempikliai, guoliai, amortizatoriai.
Kontaktai
Remontuojame ir testuojame: dyzelinių ir benzininių , prietaisų skydelius, kruizo kontroles, navigacijos, parkavimo, kuro sistemas, variklių elektros instaliaciją, stabdžių antiblokavimo sistemas (ABS), oro pagalves (SRS), klimato kontroles, imobilaizerius ir kitas elektronines automobilio kontrolės sistemas.

Daviklių keitimas, daviklių parametrų duomenų nuskaitymas. Starterių generatorių remontas. Elektros instaliacijos remontas.

Remontuojame bei Montuojame apsaugos sistemas (atitinkančias draudimo reikalavimus),  garso aparatūrą, parkavimo sistemas.
Kontaktai
Paklausti


UAB „Autovisatos servisas“ veiklą pradėjo 1999m. Mūsų darbuotojų patirtis remontuojant automobilius yra daugiau nei 10 metų. Vienu metu remonte galime remontuoti iki 13 automobilių. Greitam, kompleksiškam ir kokybiškam darbui naudojame stabdžių patikros stendus bei firmos „Beissbarth“ kompiuterinį-lazerinį ratų geometrijos.

Mes teikiame šias paslaugas:

 • Benzininių ir dyzelinių variklių diagnostika ir remontas;
 • Aušinimo sistemos diagnostika ir remontas;
 • Elektros instaliacijos gedimų diagnostika ir remontas;
 • Automobilio pakabos patikra ir remontas;
 • Stabdžių sistemos patikra ir remontas....
Kontaktai
Paklausti
1993 įkurta mažmeninės ir didmeninės prekybos auto detalėmis įmonė;
Firmos parduotuvėje galima nusipirkti įvairių gamintojų automobilinės kosmetikos.
Kontaktai
Paklausti
IĮ "Latransa" teikia visų pagrindinių automobilio mazgų -  išmėtimo sistemų, variklio, pakabos, važiuoklės,  stabdžių, aušinimo remonto ir profilaktikos darbų paslaugas. Autoservisą rasite patogioje Vilniaus vietoje, dešiniajame Neries krante naujajame miesto centre, netoli "Hanner" ir "Europos" verslo centrų.

Patykėję mums savo automobilį Jūs neturėsite rūpesčių ieškant detalių automobiliui - jas, ar tai būtų naudotos ar naujos, pagal Jūsų pageidavimą nupirksime ir atvešime patys. Visiems mūsų darbams suteikiama garantija.

Sudarome trumpalaikes ir ilgalaikes sutartis su įmonėmis automobilių remontui ir priežiūrai. Atliekame automobilių kėbulo dažymo ir remonto darbus. Taipogi teikiame rankinio poliravimo, plovimo, šlifavimo salono valymo paslaugas.
Kontaktai
Paklausti
Autoservisai, automobilių remontas, mikroautobusų remontas, autoservisas, autoservizas, važiuoklių remontas, pakabos, remontas, dyzelinių variklių remontas, benzininių variklių, remontas.
Kontaktai