Automobilių supirkimas

Turite seną (senas) nevažiuojantį automobilį ir neturite ku jo padėti. Rubrikoje naudotų automobilių - mašinų (naudotu, senu automobiliu, masinu) supirkimas rasite įmones, kurios superka naudotus automobilius ir metalo laužą (lauza, lauzas).
Automobiliai yra mūsų kasdienybė ir jau seniai spėję tapti gyvenimo būdu. Automobiliukas.lt profesionalų komanda jau daugiau nei šešerius metus Jums siūlo automobilių supirkimo paslaugas visoje Lietuvoje. Padedame savo klientams sutaupyti jų brangų laiką, gauti geriausią kainos pasiūlymą ir išvengti rūpesčių ir keblumų, stengiantis parduoti savo automobilį. Superkame įvairios būklės (techniškai tvarkingus, su defektais, surūdijusius, po avarijos, nevažiuojančius, ilgai neeksploatuotus ir kt.), visų markių ir metų automobilius.
Kontaktai
Paklausti
Esame 5 metus propaguojantys automobilių supirkimo verslą, siekiame įvairiapusiško supratimo ir bendradarbiavimo šioje srityje. Mūsų tikslas – automobilių supirkimas
Kontaktai
Paklausti
SUPERKAME AUTOMOBILIUS visu markių, metai nėra svarbūs. Stengemės pasiūlyti daugiausiai, automobiliai gali būti su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui , surūdiję, be techninės apžiūros ir draudimo.  Atsiskaitome iškarto, sutvarkome dokumentus, atvykstame į bet kuri Lietuvos miestą ar kaimą.
Superkame visoje Lietuvoje. Lauksime jūsų pasiūlymų.
Kontaktai
Paklausti