Krovininių automobilių dalys

Krovininių automobilių dalys
Individuali įmonė „Lankas“ – jau 19 metų užsiimanti mažmenine visų markių lengvųjų automobilių atsarginių detalių prekyba. Daug metų prekiaujame GPD, Lemforder, Luk, Sachs, Bosch, Beru Topran ir daugelio kitų prekių ženklų detalėmis, jau užsitarnavusiomis gerą vardą Europoje. Tai daugelio markių automobilių  važiuoklės, kėbulo dalys, visų rūšių filtrai, stabdžių ir elektros sistemų dalys ir t.t. Taip pat užsakome ir
orginalias detales visiems automobiliams. Klientui visada pasiūlome prekę, kuri atitiktų visus jo lūkeščius, kainą, kokybę. Užsakius originalias detales atvežame per savaitę, kitas 1-2 dienų laikotarpyje.
Kontaktai
Paklausti
Uždaroji akcinė bendrovė "Autodara" rinkoje nuo 1998 metų liepos mėnesio.

Įsikūrusios įmonės pagrindinė veikla buvo tarptautiniai krovinių gabenimai.
Krovinių pervežimo paslaugų rinka kasmet skatino gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Pagrindinis dėmesys buvo ir yra skiriamas automobilių parko atnaujinimui, personalo paruošimui, siekiant vis geriau ir kokybiškiau aptarnauti klientus. 

2005 metais UAB "Autodara" pradėjo plėsti savo veiklą. Taip 2005 metų pradžioje atsidarė krovininių automobilių ir priekabų atsarginių detalių didmeninės prekybos parduotuvė. Nuo 2009 metų Vasario mėnesio UAB „Autodara“ tapo „Skuba“ įmonių grupės narė.
Kontaktai
Paklausti
Didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba - MB, SMART dalys, WEBASTO, EBERSPÄCHER, TRUMA autonominiai šildytuvai; DIAVIA kondicionierių pardavimas; Krovininio transporto MB, SETRA originalios dalys, WEBASTO, EBERSPÄCHER, TRUMA autonominiai šildytuvai, FRIGOSOFT šaldymo įranga; KIESLING GmbH izoterminiai kėbulai; MB krovininio transporto naudotos dalys; MB ir kitų automobilių remontas, WEBASTO, EBERSPÄCHER, TRUMA šildytuvų remontas.
Kontaktai
Paklausti