Automobilių dalys (Naujos)

Naujos automobilių dalys - čia pateikiami pardavėjai, oficialios atstovybės, kiti naujų automobilių dalių pardavėjai, gamintojai
Automobilių "tuning'' kėbulo dalys, žibintai, salonų restauravimas, padangų montavimas/pardavimas, ratlankių lyginimas, servisas.
Kontaktai
Paklausti
UAB Artrasas autoservise naudojama šiuolaikiška ir moderni įranga, kuri yra sertifikuota ir turi valstybinės  metrologijos tarnybos patikros liudijimus.  Visi darbuotojai yra savo srities profesionalai, todėl užtikriname gerą darbų kokybe. Mes Jums  profesionaliai patarsime kokias detales pasirinkti, kur galima taupyti, o kur verta rinktis brangesnes. Taip pat turime, autodalių parduotuvę, kurioje prekiaujame stabdžių diskais ir kaladėlėmis, bei  važiuoklės dalimis Mūsų parduotuvėje tik kokybiškos autodalys,  nes mums  svarbiausiai kokybė.  Todėl
pirkdami iš mūsų autodalis, bei tepalus būsite ramūs dėl jų kokybės Prekiaujame, bei aptarnaujame "HAGEN" akumuliatoriais.
Kontaktai
Paklausti
Individuali įmonė „Lankas“ – jau 19 metų užsiimanti mažmenine visų markių lengvųjų automobilių atsarginių detalių prekyba. Daug metų prekiaujame GPD, Lemforder, Luk, Sachs, Bosch, Beru Topran ir daugelio kitų prekių ženklų detalėmis, jau užsitarnavusiomis gerą vardą Europoje. Tai daugelio markių automobilių  važiuoklės, kėbulo dalys, visų rūšių filtrai, stabdžių ir elektros sistemų dalys ir t.t. Taip pat užsakome ir
orginalias detales visiems automobiliams. Klientui visada pasiūlome prekę, kuri atitiktų visus jo lūkeščius, kainą, kokybę. Užsakius originalias detales atvežame per savaitę, kitas 1-2 dienų laikotarpyje.
Kontaktai
Paklausti
Naujos Opel automobilių dalys mažiausiomis kainomis! Platus asortimentas, greitas pristatymas Kaune. Kiekvieną ketvirtadienį galime pristatyti į Vilnių nuo 17 iki 19 val. Taip pat pristatome ir į kitus Lietuvos miestus.

Prekiaujame: amortizatoriais, spyruoklėmis, lingėmis, aušinimo sistemos dalimis, dirželiais, įtempimo guoliais, elektros sistemos dalimis, filtrais, ratų guoliais, sankabos komplektais, valytuvais, kilimėliais, grotelėmis,
variklio apsaugomis, originalia varikline alyva GM ir kitomis Opel automobilių dalimis.
Kontaktai
Paklausti
Padangos, padanga, lengvųjų automobilių padangos, sunkvežimių padangos, krautuvų
padangos, traktorių padangos, kombainų padangos, žemės ūkio technikos padangos, krovininių automobilių padangos, kameros, SAVA, TAURUS, TRIANGLE, MATADOR, RIKEN, MITAS, BARUM, STOMIL, FIRESTONE, NVS šalių, žarnos, siurbimo žarnos, slėgio žarnos, suvirinimo žarnos.
Kontaktai
Variklių dalys, automobilių dalys, lengvųjų automobilių dalys, mikroautobusų dalys, atsarginės dalys, auto.
Kontaktai
Įmonė didmeninę prekybą automobilių dalimis ir reikmenimis pradėjo 1993 m., kaip UAB „Alterna" autodetalių padalinys. Išplitus veiklai ir prekybai 2005 m. buvo įkurta dukterinė UAB „Alterna" įmonė UAB „Alterna auto", kuri ir toliau tęsė autodetalių ir automobilių reikmenų didmeninę prekybą.
Kontaktai
Paklausti
Detalės amerikietiškiems, automobiliams, CHRYSLER, PONTIAC, CADILLAC, CHEVROLET, MERCEDES-BENZ, dalių užsakymas.
Kontaktai
Automobilių stiklai, autobusų stiklai, autobusų stiklo paketai, restauravimas, lenktas stiklas.
Kontaktai